Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

Poznań

Warszawa

Wrocław

Zabrze

PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE!

Kurs lutowania twardego metodą 918 jest jednym ze szkoleń, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Szkolenie z lutowania twardego jest skierowane do specjalistów z zakresu montażu i instalacji klimatyzacji. Będzie odpowiednie także dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Przeprowadzane przez nasz ośrodek szkolenie jest JEDNODNIOWE.

Zapewniamy wszystkie potrzebne elementy edukacyjne.

Cena kursu to 850 zł/os.

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 888 817 777

Dla kogo szkolenie?

Uprawnienia lutowacza niezbędne są dla osób, które zajmują się lutowaniem, m.in. w instalowaniu, konserwacji, serwisowaniu i naprawie urządzeń, systemów i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz agregatów transportowych w tym samochodów, przyczep i naczep chłodni.

Aby przystąpić do szkolenia należy spełniać następujące kryteria:

  • wykształcenie podstawowe,
  • ukończony 18 rok życia,
  • zdolność do wykonywania zawodu lutowacza gazowego, potwierdzona świadectwem lekarskim.

W ramach szkoleń z lutowania twardego metodą 918 oferujemy:

  • wykłady – zagadnienia teoretyczne związane z przepisami i zasadami wykonywania połączeń lutem twardym, metoda 918 – lutowanie twarde płomieniowe,
  • zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu – przygotowanie materiałów do lutowania, przygotowanie źródeł ciepła do lutowania, wykonywanie połączeń lutowanych, w tym metoda 918, testy szczelności wykonanych połączeń,
  • konsultacje, odpowiedzi na dodatkowe pytania,
  • profesjonalne i w pełni wyposażone stanowiska oraz sale szkoleniowe,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia,
  • materiały oraz pomoce dydaktyczne.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUGI

Osoby prowadzące szkolenia posiadają odpowiednie kwalifikacje. Są zaznajomione z najnowszymi technikami i posiadają najświeższą wiedzę w zakresie lutowania.

PRZYSTĘPNOŚĆ DLA KAŻDEGO

Szkolenie obejmuje wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu ręcznego lutowania palnikami gazowymi. Dzięki dogodnym terminom i lokalizacji kurs jest w zasięgu ręki dla każdego. Kursy prowadzimy w największych polskich miastach, między innymi w: Katowicach, Warszawie, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu, Olsztynie.

ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE

Po szkoleniu, uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu. Po pozytywnnie zdanym egzaminie Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza* wykonującego lutowanie twarde, dające stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu lutowacza. Świadectwo honorowane jest zarówno w Polsce jak i innych krajach europejskich.

* Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy-wszystkie osoby zajmujące się pracami spawalniczymi obejmującymi: spawanie, lutowanie, zgrzewanie oraz cięcie metali i tworzyw termoplastycznych zobowiązane są do odbycia odpowiedniego szkolenia. Każdy z pracowników powinien posiadać “Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia” – dlatego proponujemy wszystkim zainteresowanym pełne szkolenie z Lutowania Twardego Metodą 918.

Wysoka zdawalność egzaminów

Tematyka wybranego kursu jest przerabiana na szkoleniu od strony teoretycznej i praktycznej. Skutkuje to bardzo wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów.

Bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzany jest egzamin przez naszą własną Komisję Kwalifikacyjną.

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnik otrzymuje Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza.

Czy wiesz, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie?

Wszystkie osoby, pracujące z metodą lutowania twardego powinny posiadać stosowny certyfikat.

Uczestnicząc w szkoleniach z lutowania zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności oraz odpowiednie kwalifikacje!

Posiadanie Świadectwa Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza, zdecydowanie podwyższa kwalifikacje zawodowe i otwiera nowe możliwości pracy!
Już teraz, zacznij inwestować w siebie i swoją przyszłość!

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 888 817 777

zobacz pełne dane kontaktowe.

Poznaj naszą ofertę szkoleń i zacznij spełniać swoje marzenia już dziś!

Lutowanie twarde to najpopularniejsza w chwili obecnej metoda wykorzystywana do łączenia miedzianych instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. Metoda ta rozwija się z dnia na dzień, dlatego zdobycie nowych kwalifikacji w tym kierunku to nowe możliwości dla Ciebie! Postaw na rozwój!

W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór szkoleń. Zapraszamy na kursy zawodowe, które pozwalają zdobyć uprawnienia elektryczne, z zakresu montażu klimatyzacji, fotowoltaiki i wiele więcej!