Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

Poznań

Warszawa

Wrocław

Zabrze

Kompleksowy kurs z obsługi i napełniania zbiorników ciśnieniowych

Szkolenie z obsługi i napełniania zbiorników ciśnieniowych adresowane jest do osób, które zajmują się zawodowo napełnianiem gazami oraz obsługą ciśnieniowych zbiorników przenośnych o pojemności powyżej 350 cm3 oraz dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozbudować swoje kwalifikacje zawodowe.

Kursy prowadzimy w największych polskich miastach, między innymi w: Katowicach, Warszawie, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu, Olsztynie.

Dzięki naszemu szkoleniu, zostaniesz odpowiednio przygotowany (teoretycznie i praktycznie) do egzaminu UDT!

Z nami zdobędziesz nowe kwalifikacje, poszukiwane aktualnie na runku pracy!

Cena kursu to 850 zł/os.

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 888 817 777

Dla kogo nasze szkolenie z napełniania i obsługi butli?

Kurs skierowany jest do osób napełniających-obsługujących ciśnieniowe zbiorniki przenośne o pojemności powyżej 350 cm3 gazami:

  • skroplonymi – fluorowanymi, dwutlenek węgla, podtlenek azotu, amoniak i LPG.
  • Sprężonymi – tlen, powietrze, azot, argon itp.
  • Rozpuszczonymi – acetylen.

Kurs przeprowadzany jest zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 grudnia 2003 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny przy produkcji i magazynowaniu gazów, napełnianiu zbiorników gazami oraz używaniu i magazynowaniu karbidu (Dz. U. z 2004 r. poz. 59).

Szkolenia te są przede wszystkim wymagane dla: osób zajmujących się montażem instalacji chłodniczych i pomp ciepła, strażaków, pracowników szpitali, uzdrowisk, osób zatrudnionych w sektorze przemysłu spożywczego, płetwonurków oraz właścicieli i pracowników centrów i baz nurkowych obsługujący agregaty napełniające butle nurkowe oraz pracowników zajmujących się obsługą sprzętu do paintballu.

KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE

Każdy z kursantów korzystający ze szkolenia w naszym ośrodku może liczyć na otrzymanie wszelkich materiałów dydaktycznych i odpowiedni czas zajęć praktycznych. Nasz kurs jest podzielony na część praktyczną oraz teoretyczną.

KADRA Z DOŚWIADCZENIEM

Dzięki wyszkolonej kadrze, możemy zapewnić wysoki poziom przekazywanej wiedzy. Każdy z pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje oraz w klarowny sposób przedstawia wszystkie informacje. Zapewniamy również konsultacje z każdym ze szkoleniowców!

NOWE KWALIFIKACJE

Po szkoleniu otrzymujesz zaświadczenie o odbytym kursie, a po pozytywnie zaliczonym egzaminie – zaświadczenie wydane przez UDT. Certyfikat ten jest honorowany na terenie całego kraju, jak i przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej!

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie z napełniania przenośnych o pojemności powyżej 350CM3 zbiorników ciśnieniowych trwa 2 dni i kończy się egzaminem przed UDT (Urzędem Dozoru Technicznego).

Program kursu został podzielony na częśc teoretyczną, na której omawiane są takie zagadnienia jak – wykonywanie dozoru technicznego dla zbiorników przenośnych, konstrukcje zbiorników przenośnych i osprzętu, napełnianie zbiorników, ogólne zalecenia BHP i wiele innych.
Część praktyczna, w której kursanci mają szansę zapoznać się i zrealizować podstawowe czynności wchodzące w zakres prawidłowego i zgodnego z przepisami BHP, obsługiwania i napełniania zbiorników ciśnieniowych.

Po ukończonym szkoleniu jego uczestnicy powinni samodzielnie napełniać i obsługiwać urządzenia oraz zbiorniki ciśnieniowe (butli, wiązek, zbiorników).

Nowe kwalifikacje – nowe możliwości

Ukończenie szkolenia z napełniania i obsługi butli gazowych znacznie zwiększa Twoje bezpieczeństwo w pracy.

Posiadanie zaświadczenia UDT, które ważne jest bezterminowo, uprawnia do obsługi i napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych w całym kraju!
Dodatkowe umiejętności i kwalifikacje zwiększają Twoje szanse na rynku pracy!

Już teraz zainwestuj w siebie, to zaowocuje w przyszłości!

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 888 817 777

zobacz pełne dane kontaktowe.

Dzięki nam zdobędziesz nowe możliwości zawodowe w wielu branżach!

Wszystkie nasze szkolenia przeprowadzane są przez osoby z dużym praktycznym doświadczeniem. Osoby biorące udział w kursach mogą liczyć na komfortowe warunki.

Stawiamy przede wszystkim na praktykę – zależy nam nie tylko na Twoim sukcesie w trakcie egzaminu, ale również nauczeniu Ciebie praktycznych umiejętności, potrzebnych w pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – oferujemy wiele innych szkoleń, dzięki którym zdobędziesz cenne i aktualnie poszukiwane umiejętności!