SZUKASZ NAJLEPSZEGO SZKOLENIA SEP?

Dzięki naszym szkoleniom szybko i bezproblemowo zdobędziesz potrzebne kwalifikacje i uprawnienia SEP.

Szkolenia SEP Prowadzimy na terenie całego kraju.

W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które chcą rozpocząć karierę z uprawnieniami sepowskimi oraz pracownicy, którzy chcą te uprawnienia odnowić.

Nasze kursy prowadzone są przez osoby posiadające doświadczenie teoretyczne i praktyczne.

Zainteresowany?

Szukaj szkolenia SEP w swoim mieście >>

Uprawnienia SEP

Uprawnienia, które pozwolą Ci odnieść sukces na rynku pracy!

W swojej ofercie mamy kursy zawodowe, które pozwalają zdobyć uprawnienia:

  • uprawnienia G1 – uprawnienia elektryczne,
  • uprawnienia G2 – uprawnienia energetyczne,
  • uprawnienia G3 – uprawnienia gazowe.

Dostępne kursy SEP kierujemy do osób, które zajmują się eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy kursów dla elektryków zdobywają w czasie szkolenia SEP uprawnienia elektryczne – wiedzę o zespołach prądotwórczych, urządzeniach, instalacjach i sieciach o różnym napięciu, aparaturze kontrolno-pomiarowej oraz wielu innych zagadnieniach.

Szkolenie i egzaminy SEPowskie w całej Polsce

Proponowane szkolenia z uprawnień SEP są niezwykle efektywne, a wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych.

Szkolenia organizujemy dla osób starających się o uprawnienia SEP po raz pierwszy oraz dla tych, którzy muszą odnowić uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe po 5 latach.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. (Dz. U. Nr 89 z dnia 21 maja 2003 r.) kursy są przeznaczone dla osób na stanowiskach eksploatacji i/lub dozoru:

  • Grupa 1. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
  • Grupa 2. Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
  • Grupa 3. Urządzenia, instalacje i sieci gazowe, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Dotyczą one prac wykonywanych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Na naszych szkoleniach SEP przekazujemy tylko rzetelną wiedzę. Dlatego w naszym zespole pracują odpowiednio wykwalifikowane osoby. Każdy z wykładowców posiada niezbędną wiedzę i umiejętności. Szkolenie trwa do 4 godzin, dlatego istnieje możliwość przystąpienia do wszystkich trzech kategorii kursu w jednym dniu!

KURSY DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA

Organizujemy kursy SEP, w których mogą uczestniczyć:
– wszystkie zainteresowane osoby powyżej 18 roku życia,
– z minimum podstawowym wykształceniem.
Szkolenia SEP odbywają się w ciągu JEDNEGO DNIA na terenie całej Polski, w różnych terminach.

NOWE KWALIFIKACJE

Przeprowadzany kurs z uprawnień SEP kończy się egzaminem państwowym. Po jego pozytywnym zaliczeniu uczestnicy szkolenia otrzymują Świadectwa Kwalifikacyjne w wybranych grupach (G1,G2,G3) w pełnych zakresach dla stanowisk eksploatacji (E) i/lub dozoru (D). Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne na okres 5 lat.

Przebieg kursu SEP do 1kw

Kurs SEP trwa jeden dzień (pojedynczy kurs trwa najczęściej kilka godzin, gdy przechodzimy ich więcej [z kategorii SEP] – czas adekwatnie się wydłuża) i poruszane są na nim zagadnienia związane z obsługą urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę, która pozwoli im uzyskać uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe.

Doświadczona kadra wykładowców stara się, by wszyscy uczestnicy kursów SEP wynieśli z nich jak najwięcej i bez problemów zdali ustny egzamin państwowy.

Dla uczestników szkolenia dostępne są praktyczne materiały szkoleniowe, dzięki którym zdobycie uprawnień SEP jest zdecydowanie łatwiejsze.

Specjalistyczne uprawnienia – dobra inwestycja na lata

Kursy SEPowskie to świetne rozwiązanie także dla osób, które chcą zmienić branżę. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom uczestnicy kursu mają szansę znaleźć pracę na rynkach krajowych i zagranicznych.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 888 817 777

Lub wyszukaj szkoleń SEP w swoim mieście:

Szukaj >>

Dlaczego warto się szkolić? Bo Twój sukces jest tylko w Twoich rękach!

Pamiętaj, szkolić się warto, ale z głową. Liczy się przydatność szkoleń, ich poziom oraz co najważniejsze, to żeby zdobyta na nich wiedza okazała się przydatna w przyszłej lub obecnej pracy. Nasze kursy zapewnią Ci to w 100%!

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szkoleń. Zapraszamy na kursy zawodowe, które pozwalają zdobyć uprawnienia elektryczne, montażu klimatyzacji, lutowania, fotowoltaiki i wiele więcej!