Dostarczamy naszym klientom nieszablonowe i innowacyjne szkolenia.

Nasz ośrodek szkoleniowy przeprowadza pełne szkolenia, dzięki którym możesz uzyskać niezbędne certyfikaty z dziedziny fotowoltaiki.

Szkolimy bez pośredników, a nasze kursy są dostępne na terenie całej Polski!

Zespół naszych szkoleniowców to najwyższej klasy, wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej!
Dzięki profesjonalnemu szkoleniu, które obejmuje wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, kandydat na instalatora zdobywa kompleksowe przygotowanie do egzaminu.
Już teraz – postaw na rozwój – zwiększ swoje możliwości na rynku pracy dzięki zdobyciu cennego Certyfikatu Instalatora Systemów Fotowoltaicznych!

Szkolenie przygotowuje do egzaminu państwowego przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego dla instalatorów ubiegających się o wydanie certyfikatu instalatora odnawialnych źródeł energii (na podstawie Ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii – Dz. U. 2015 poz. 478 z późn. zm.).

Szukasz innych szkoleń?

BHP LEX sp. z o.o. oferuje również bogaty wybór kursów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W swojej ofercie mamy kursy zawodowe, które pozwalają zdobyć uprawnienia na różnorakich płaszczyznach, od uprawnień SEP, przez montaż klimatyzacji, aż po lutowanie, spawanie i wiele innych.

Kalendarz naszych szkoleń jest przygotowywany tak, aby zadowolić każdego z chętnych – szkolenia są organizowane przez cały rok, w różnych dogodnych terminach!

Szkolenia dostępne dla każdego

Nasze kursy łączą specjalistyczną wiedzę z odpowiednią praktyką. Organizujemy szkolenia z fotowoltaiki w największych miastach w całej Polsce. Nasz ośrodek posiada najlepsze materiały szkoleniowe, dostępne dla każdego kursanta.

Najlepsza kadra trenerska i doradcza

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie. Tworzymy profesjonalną Komisję Kwalifikacyjną.

Nowe kwalifikacje

Dzięki pozytywnie zaliczonemu szkoleniu możesz zdobyć nie tylko umiejętności
przydatne w pracy, ale również Certyfikat Instalatora Systemów Fotowoltaicznych, który
zgodny jest z ustawą OZE oraz honorowany przez wszystkie przedsiębiorstwa na rynku
polskim i całej Unii Europejskiej.

Oferujemy specjalistyczne szkolenia w zakresie systemów fotowoltaicznych! Uprawnienia zdobyte podczas III dni kursu pozwalają na pracę przy montażu, konserwacji i podłączaniu instalacji fotowoltaicznych. W naszych szkoleniach wzięło udział już wiele firm i osób prywatnych na różnych szczeblach organizacji.

Szukaj szkolenia

Postaw na rozwój

Na naszych szkoleniach skupiamy się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej, które odpowiednio przygotują do egzaminu końcowego.
Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu, uczestnik otrzymuje zaświadczenie o posiadanych uprawnieniach – Certyfikat Instalatora Systemów Fotowoltaicznych.

Postaw na nowe możliwości

Fotowoltaika to bardzo szybko rozwijająca się technologia! Z roku na rok w Polsce rośnie na nią zainteresowanie.

Dlatego nie czekaj i już teraz zapisz się na nasze szkolenie w tej dziedzinie!

Dzięki naszym kompleksowym kursom oraz dzięki zdaniu egzaminu, nabywasz nowe kwalifikacje oraz zwiększasz swoje szanse na rynku pracy!

200 000

przeegzaminowanych
osób

50

doświadczonych
wykładowców

5300

przeprowadzonych
szkoleń

Opinie naszych klientów

Gwarantujemy profesjonalne, kompleksowe przygotowanie kandydatów na instalatora fotowoltaiki, zarówno pod kątem teoretycznym oraz praktycznym. Zawsze zwracamy się do uczestników naszych szkoleń o ich opinię. Zaufanie oraz satysfakcja naszych kursantów to dla nas priorytet, dlatego chcemy podzielić się tym, co sądzą o nas nasi klienci.

Szkolenie fotowoltaiki zostało opracowane i wykonane na najwyższym poziomie! Ogromna wiedza wykładowców, dodatkowo zawsze bardzo pomocnych i służących radą - to również kolejna wielka zaleta kursu! Materiały przygotowane - czytelne i przejrzyste. Polecam!

Kuba

Szczerze polecam szkolenie z fotowoltaiki, wszystkim których ten temat dotyczy bezpośrednio! Pod względem merytorycznym - znajomości tematu przez szkoleniowców - na najwyższym poziomie! Dodatkowy plus za możliwość zadawania nieograniczonej liczby pytań. Szkolenie od strony organizacyjnej również bez zarzutu.

Maciek

Serdecznie polecam kurs fotowoltaiki. Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w tym temacie - szkolenie jest w 100% dla Ciebie. Dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowców. Dziękuję!

Arek

Pozostałe szkolenia

Przeprowadzamy również kursy: spawalnicze, montażu klimatyzacji w praktyce, szkolenia dotyczące napełniania i obsługi butli, uprawnienia SEP, F-gazów, pomiary elektryczne w praktyce i lutowania twardego metodą 918. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Uprawnienia SEP

Organizujemy kursy zawodowe w całej Polsce, umożliwiając zdobycie lub odnowienie uprawnień energetycznych (w grupach: G1, G2, G3). Każdy kurs kończy się egzaminem. Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne na okres 5 lat.

Pomiary elektryczne w praktyce

Dzięki naszemu kursowi możesz nabyć odpowiednią wiedzę oraz praktykę w zakresie posługiwania się przyrządami przy pomocy, których przeprowadza się pomiary instalacji elektrycznej do 1kV.

F-Gazy

Uprawnienie jest przeznaczone dla osób zajmujących się produkcją i usługami związanym z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych. Jednodniowy kurs kończy się wydaniem zaświadczenia, uprawniającego do otrzymania bezterminowego certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Nasz kurs pozwala zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu montażu urządzeń, zasad doboru urządzenia, niezbędnych narzędzi i sposobu ich użycia oraz praktyczny montaż. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.

Lutowanie twarde
metodą 918

Kurs ten jest jednym ze szkoleń, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Kurs pozwala zdobyć uprawnienia dla osób zajmujących się instalacją i montażem klimatyzacji. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

Napełnianie i obsługa butli

Kurs dla osób napełniających-obsługujących ciśnieniowe zbiorniki przenośne o pojemności powyżej 350 cm3 gazami. Po zdanym egzaminie uczestnik nabywa uprawnienia kwalifikacyjne UDT i wystawiany jest bezterminowy certyfikat z napełniania i obsługi zbiorników ciśnieniowych, honorowany przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej.